KONTAKT

Nedan finns kontaktuppgifter till Malvinas styrelse 2019/2020. Styrelsen byts ut varje läsår och består av tio kvinnliga eller ickebinära studenter på KTH. Arbetet med Malvina bedrivs helt och hållet ideellt.

Josefin Osbjer

Ordförande
josefin.osbjer@malvinakth.seordf@malvinakth.se

Caroline Mayer

Ordförande
caroline.mayer@malvinakth.seordf@malvinakth.se

Pia Appelquist

Näringslivsevent
pia.appelquist@malvinakth.senäringsliv@malvinakth.se

Alma Ek

Näringslivsevent
alma.ek@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Jennie Nilsson

Näringslivsevent
jennie.nilsson@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Jenny Ekman

Sociala event
jenny.ekman@malvinakth.se socialaevent@malvinakth.se

Lisa Johansson

Sociala event
lisa.johansson@malvinakth.se socialaevent@malvinakth.se

Sophia Höglund

Public relations
sophia.höglund@malvinakth.sepr@malvinakth.se

Louise Litzén

Art director
louise.litzen@malvinakth.se ad@malvinakth.se

Frida Wallberg

IT
frida.wallberg@malvinakth.seit@malvinakth.se