KONTAKT

Nedan finns kontaktuppgifter till Malvinas styrelse 2018/2019. Styrelsen byts ut varje läsår och består av elva kvinnliga eller ickebinära studenter på KTH. Arbetet med Malvina bedrivs helt och hållet ideellt.

Anna Saibel

Sociala event
anna.saibel@malvinakth.sesocialaevent@malvinakth.se

Moa Westlund

Sociala event
moa.westlund@malvinakth.sesocialaevent@malvinakth.se

Pauline Korssell

Sociala event
pauline.korssell@malvinakth.sesocialaevent@malvinakth.se

Emelie Bergström

Näringslivsevent
emelie.bergstrom@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Paula Isacson

Näringslivsevent
paula.isacson@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Evelina Magnusson

Näringslivsevent
evelina.magnusson@malvinakth.se naringsliv@malvinakth.se

Saga Zheng

Ordförande
saga.zheng@malvinakth.se ordf@malvinakth.se

Frida Karlsson

Ordförande
frida.karlsson@malvinakth.seordf@malvinakth.semalvina@malvinakth.se

Ellinor Kalderén

PR
ellinor.kalderen@malvinakth.se pr@malvinakth.semalvina@malvinakth.se

Lovisa Andersson

Art Director
lovisa.andersson@malvinakth.seartdirector@malvinakth.se

Negin Nazem

IT
negin.zomorrodi@malvinakth.seit@malvinakth.se