KONTAKT

Nedan finns kontaktuppgifter till Malvinas styrelse 2021/2022. Styrelsen byts ut varje läsår och består av elva kvinnliga eller ickebinära studenter på KTH. Arbetet med Malvina bedrivs helt och hållet ideellt.

Sanna Lundin

Ordförande
sanna.lundin@malvinakth.seordf@malvinakth.se

Emilia Rieschel

Ordförande
emilia.rieschel@malvinakth.se ordf@malvinakth.se

Elina Pak

Näringslivsevent
elina.pak@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Mari Forsell

Näringslivsevent
mari.forsell@malvinakth.se naringsliv@malvinakth.se

Simran Vadher

Näringslivsevent
simran.vadher@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Fatme El-Saghir

Sociala event
fatme.elsaghir@malvinakth.se socialaevent@malvinakth.se

Priyanjali Dev Burman

Sociala event
priyanjali.devburman@malvinakth.sesocialaevent@malvinakth.se

Amina Bensabra

JML
amina.bensabra@malvinakth.sejml@malvinakth.se

Amanda Skärbo Jonsson

Public Relations
amanda.skarbo@malvinakth.sepr@malvinakth.se

Johanna Hansen

IT
johanna.hansen@malvinakth.seit@malvinakth.se

Ebba Hedberg

Art Director
ebba.hedberg@malvinakth.seartdirector@malvinakth.se