CONTACT

Nedan finns kontaktuppgifter till Malvinas styrelse 2022/2023. Styrelsen byts ut varje läsår och består av sju kvinnliga eller ickebinära studenter på KTH. Arbetet med Malvina bedrivs helt och hållet ideellt.

Elin Kjellberg

Ordförande
elin.kjellberg@malvinakth.seordf@malvinakth.se

Hanah Adem

Ordförande
hanah.adem@malvinakth.se ordf@malvinakth.se

Ilma Gasi

Näringslivsevent
ilma.gasi@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Eleanor Dowds

Social events
eleanor.dowds@malvinakth.se socialevent@malvinakth.se

Yulia Riffo

JML
yulia.riffo@malvinakth.sejml@malvinakth.se

Sofia Zangrande

Marketing and PR
sofia.zangrande@malvinakth.se pr@malvinakth.se

Divya Ravichandran

IT
divya.ravichandran@malvinakth.seit@malvinakth.se