KONTAKT

Nedan finns kontaktuppgifter till Malvinas styrelse 2020/2021. Styrelsen byts ut varje läsår och består av elva kvinnliga eller ickebinära studenter på KTH. Arbetet med Malvina bedrivs helt och hållet ideellt.

Luise Schwarz

Ordförande
luise.schwarz@malvinakth.seordf@malvinakth.se

Jennie Nilsson

Ordförande
jennie.nilsson@malvinakth.seordf@malvinakth.se

Elin Enlund

Näringslivsevent
elin.enlund@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Harriet Manninger

Näringslivsevent
harriet.manninger@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Emilia Stålhane

Näringslivsevent
emilia.stalhane@malvinakth.senaringsliv@malvinakth.se

Hanna Hermansson

Sociala event
hanna.hermansson@malvinakth.se socialaevent@malvinakth.se

Wardah Saleem

Sociala event
wardah.saleem@malvinakth.se socialaevent@malvinakth.se

Josefin Stenberg

Sociala event
josefin.stenberg@malvinakth.sesocialaevent@malvinakth.se

Greta Ekenberg

Public Relations
greta.ekenberg@malvinakth.sepr@malvinakth.se

Sabina Syed

IT
sabina.syed@malvinakth.seit@malvinakth.se

Saga Grånäs Jakobsson

Art Director
artdirector@malvinakth.se